Spire Micro ATX & MINI-ITX SP2103B-S300W-PFC compatible chassis, Black/Silver, Structure 375*136*380 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated bottom/side panel, Sturdy 0.6mm SECC. Incl. 300W SFX Internal PSU, CE, ROHS, PPFC with

3.073,00 ден.   Спореди

Spire Micro ATX & MINI-ITX SP2103B-S300W-PFC compatible chassis, Black/Silver, Structure 375*136*380 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated bottom/side panel, Sturdy 0.6mm SECC...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.073,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.100,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Micro ATX & MINI-ITX SP2103B-S300W-PFC compatible chassis, Black/Silver, Structure 375*136*380 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated bottom/side panel, Sturdy 0.6mm SECC. Incl. 300W SFX Internal PSU, CE, ROHS, PPFC with 1,5m EU Cable

Уреди за напојување 300 W
Тип на куќиште Micro
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка