Spire GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5 External enclosure SATA to USB 3.0	20	5	nemaSpire SP176SEO-BK-EU, Slider Pro eSATA, 3.5 External eSATA enclosure, color black, USB 2.0, Sturdy All Aluminum, Front 40mm DC Fan, Sophisticated design, Supports SATA HDD & SD

Spire GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5 External enclosure SATA to USB 3.0 20 5 nemaSpire SP176SEO-BK-EU, Slider Pro eSATA, 3.5 External eSATA enclosure, color black, USB 2.0, Sturdy All Aluminum, Front 40mm DC Fan, Sophisticated design, Supports SATA HDD & SD

1.389,00 ден.   Спореди

Spire SP166SUO-BK-EU, GigaPod VIII SATA OTB, 3.5 External SATA enclosure, USB 2.0, (OTB Function), Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: Prolific Преносни кутии Spire www.set.mk 10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.389,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire SP166SUO-BK-EU, GigaPod VIII SATA OTB, 3.5 External SATA enclosure, USB 2.0, (OTB Function), Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: Prolific Преносни кутии Spire www.set.mk 1077 10361 Spire GigaPod VIII SATA OTB 20 5 nemaSpire SP166SU3-BK-EU, GigaPod VIII SATA USB3,0 3.5 External enclosure SATA to USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA HDD & SSD. Chipset: VIA VL700

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка