Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V Fan 3 & 4pin Ball bearing, SP08025B1L3/4

189,00 ден.   Спореди

Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V Fan 3 & 4pin Ball bearing, SP08025B1L3/4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V Fan 3 & 4pin Ball bearing, SP08025B1L3/4

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка