Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve SP08025S1L3/4

Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve SP08025S1L3/4

199,00 ден.   Спореди

Шифра 23164 - Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve SP08025S1L3/4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 23164 - Spire Fan Blower DC Fan 80x80x25mm 12V 3P Sleeve SP08025S1L3/4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка