Spire Fan Blower DC Fan 50x50x15mm 12V 3P Sleeve SP05015S1M3

120,00 ден.   Спореди

Spire Fan Blower DC Fan 50x50x15mm 12V 3P Sleeve SP05015S1M3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 120,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Fan Blower DC Fan 50x50x15mm 12V 3P Sleeve SP05015S1M3

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка