Spire Fan Blower DC Fan 40x40x16mm JACS07 Chip cooler

Spire Fan Blower DC Fan 40x40x16mm JACS07 Chip cooler

180,00 ден.   Спореди

Spire Fan Blower DC Fan 40x40x16mm JACS07 Chip cooler, BGA chipset Cooler, 12V Sleeve bearing, 2 pin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Fan Blower DC Fan 40x40x16mm JACS07 Chip cooler, BGA chipset Cooler, 12V Sleeve bearing, 2 pin

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка