Spire CloudSat 1155/1156/1366 Intel Cooler

Spire CloudSat 1155/1156/1366 Intel Cooler

279,00 ден.   Спореди

Spire CloudSat 1155/1156/1366 Intel Cooler, Radial Aluminum Heat-sink, Push Pins, 95x25 Round Fan, Sleeve Bearing, 2400RPM, 26.0dBA, 46,46CFM Max., 0.356C/W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire CloudSat 1155/1156/1366 Intel Cooler, Radial Aluminum Heat-sink, Push Pins, 95x25 Round Fan, Sleeve Bearing, 2400RPM, 26.0dBA, 46,46CFM Max., 0.356C/W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка