Spire Case Fan / Cpu fan 40x40x10mm SP04010S1M3 12V DC Fan Sleeve bearing

Spire Case Fan / Cpu fan 40x40x10mm SP04010S1M3 12V DC Fan Sleeve bearing

149,00 ден.   Спореди

Spire Case Fan / Cpu fan 40x40x10mm SP04010S1M3 12V DC Fan Sleeve bearing, 3 pin cable, 3500RPM Middle Speed


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 149,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Case Fan / Cpu fan 40x40x10mm SP04010S1M3 12V DC Fan Sleeve bearing, 3 pin cable, 3500RPM Middle Speed

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка