SPEED LINK SNAPPY, 800DPI OPTICAL MOUSE - RED Three-button mouse with USB connector | High resolution optical sensor (800dpi) | Compact design makes it the ideal companion for notebooks | Suitable for right or left-handers | 1.2m cable

335,00 ден.   Спореди

Speed Link


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 335,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speed Link

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка