SPEED LINK Hornet Game Pad, 10 button, PC digital d-pad, Functionality and trendy design combined in one single pad | ten digital buttons: d-pad | eight fire buttons | two shoulder buttons | USB connector

245,00 ден.   Спореди

Speed Link


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speed Link

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка