Speakers 4.1 MPman Bluetooth Tower T200BT

Speakers 4.1 MPman Bluetooth Tower T200BT

5.790,00 ден.   Спореди

DESCRIPTION
ALSO INCLUDED
DOWNLOAD
POWER: 2x10W+2x5W+30W RMS
BLUETOOTH
USB CONNECTION
FM RADIO
AUX IN
REMOTE CONTROL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DESCRIPTION
ALSO INCLUDED
DOWNLOAD
POWER: 2x10W+2x5W+30W RMS
BLUETOOTH
USB CONNECTION
FM RADIO
AUX IN
REMOTE CONTROL

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка