Speakers 2.1 Omega Wooden Cabinet 15W

1.890,00 ден.   Спореди

Wooden Multimedia Speakers with Subwoofer

Most important features:
- Wooden case
- High sound quality
- Additional bass, treble volume control
- Compact size

Power...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.890,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wooden Multimedia Speakers with Subwoofer

Most important features:
- Wooden case
- High sound quality
- Additional bass, treble volume control
- Compact size

Power output: 15W (2,5Wx2 + 10W Subwoofer) RMS
Frequency Range: 100Hz - 20kHz
Power source: AC 230V
Sound Power: 200W PMPO
Dimensions: (WxHxD) 75 x 105 x 94 (satellites), 145 x 165 x 150 (Subwoofer)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка