Speakers 2.1 Omega OG22 Wooden Cabinet Black

Speakers 2.1 Omega OG22 Wooden Cabinet Black

1.070,00 ден.   Спореди

Wooden Multimedia Speakers with Subwoofer

Most important features:
- Wooden case
- High sound quality
- Compact size

Power output: 11W (3Wx2 + 5W Subwoofer) RMS
Fr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.070,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wooden Multimedia Speakers with Subwoofer

Most important features:
- Wooden case
- High sound quality
- Compact size

Power output: 11W (3Wx2 + 5W Subwoofer) RMS
Frequency Range: 100Hz - 20kHz
Power source: USB 5V DCDimensions: (WxHxD) 80 x 85 x 105 (speakers), 150 x 200 x 200 (Subwoofer)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка