Speakers 2.1 Omega OG21-U USB Black

750,00 ден.   Спореди

Multimedia 2.1 Speaker System

Stereo portable speakers
Volume and Bass control
Bass Reflex

Power Output: 2x3W + 5W Subwoofer RMS
Frequency Range: 100Hz-20KHz
Power so...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 750,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 868,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Multimedia 2.1 Speaker System

Stereo portable speakers
Volume and Bass control
Bass Reflex

Power Output: 2x3W + 5W Subwoofer RMS
Frequency Range: 100Hz-20KHz
Power source: USB 5V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка