Speakers 2.1 GOCLEVER Sound Tube Bluetooth w/SD Slot, FM Black

1.620,00 ден.   Спореди

TECHNICAL DETAILS
SPEAKER SIZE: 2"
SUBWOOFER SIZE: 3"
SPEAKER OUTPUT POWER: 2 x 2W, 4? speaker
SUBWOOFER OUTPUT POWER: 5W subwoofer
BT RANGE: up to 10m
SD CARD: Yes, SD card Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.620,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.721,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TECHNICAL DETAILS
SPEAKER SIZE: 2"
SUBWOOFER SIZE: 3"
SPEAKER OUTPUT POWER: 2 x 2W, 4? speaker
SUBWOOFER OUTPUT POWER: 5W subwoofer
BT RANGE: up to 10m
SD CARD: Yes, SD card
BATTERY: 1000 mAh
FM RADIO: Built-in FM radio

PHYSICAL SPEC
DIMENSIONS: 250 x 115 mm
WEIGHT: 1045 g
COLOUR: Black

IN THE BOX
ACCESSORIES: USB cable

More Info:
http://www.goclever.com/mk/products,c1/audio,c124/sound-tube,a648.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка