Speakers 2.0 Omega Surveyor Orange USB

289,00 ден.   Спореди

Specifications

SURVEYOR 2.0 SPEAKER SYSTEM

Input Voltage : 5V
Loudspeaker Output Power :3W *2
Power supply : USB
Frequency : 90HZ- 20KHZ
Signal to noise : +/-60 db Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 289,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

SURVEYOR 2.0 SPEAKER SYSTEM

Input Voltage : 5V
Loudspeaker Output Power :3W *2
Power supply : USB
Frequency : 90HZ- 20KHZ
Signal to noise : +/-60 db
Input Resistance : 4Ohm
Adapt to Laptop / MP3 / Mobile Phone
Size of the 1 speaker: 62 x 62 x 54mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка