Speakers 2.0 Manta SPK60

189,00 ден.   Спореди

Speakers 2.0 Manta SPK60

Speakers power: 2 x 3 W
Power: 5 V USB
Frequency Range: 90 Hz- 20 kHz
Input type: 3,5 mm Jack
Number of Speakers: 2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 189,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 5 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.0 Manta SPK60

Speakers power: 2 x 3 W
Power: 5 V USB
Frequency Range: 90 Hz- 20 kHz
Input type: 3,5 mm Jack
Number of Speakers: 2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка