Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Magnum Bluetooth Black 2x10W w/Touch buttons

2.350,00 ден.   Спореди

Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Magnum Bluetooth Black 2x10W w/Touch buttons

Technical specification:
Battery: 4400mAh
Power: 2x10W
BT range 10m
Handsfree microphone Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.350,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.472,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Magnum Bluetooth Black 2x10W w/Touch buttons

Technical specification:
Battery: 4400mAh
Power: 2x10W
BT range 10m
Handsfree microphone
SD card: microSD up to 64GB
Ports:
Charging port micro USB 5V, aux in
Accessories: Usb cable, manual

Features:
Big battery 4400 mAh
Portable, elegant speaker
Bluetooth
8 hours playing time
Power 2x10W
SD card
Touch buttons
Led panel
Handsfree microphone
Aux-in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка