Speakers 2.0 Creative A60 Black

1.186,00 ден.   Спореди

General
System Configuration - 2.0 system
Dimensions - 175.5 x 85.0 x 85.0 mm (6.89 x 3.35 x 3.35 inches)
Weight - 1kg (2.2lbs)
Color - Black
Recommended Usage
Movies / Music Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.186,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General
System Configuration - 2.0 system
Dimensions - 175.5 x 85.0 x 85.0 mm (6.89 x 3.35 x 3.35 inches)
Weight - 1kg (2.2lbs)
Color - Black
Recommended Usage
Movies / Music
Controls / Connectivity
Connector Type
Stereo Jack
Volume Level Control - Yes
Features:
Power Output - 2 Watts RMS per channel (2 channels)
Frequency Response - 90Hz ~ 20kHz
Signal-to-Noise Ratio (SNR) - 75dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка