SPEAKER GENIUS SP-S200 RMS 6W, volume control, 3D virtual effect, headphone jack
SPEAKER GENIUS SP-S200 RMS 6W, volume control, 3D virtual effect, headphone jack
SPEAKER GENIUS SP-S200 RMS 6W, volume control, 3D virtual effect, headphone jack

SPEAKER GENIUS SP-S200 RMS 6W, volume control, 3D virtual effect, headphone jack

699,00 ден.   Спореди

Speaker SP-S200 RMS 10 W, PMPO 350 W, Headphone jack and line-in jack for MP3 or other audio device


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speaker SP-S200 RMS 10 W, PMPO 350 W, Headphone jack and line-in jack for MP3 or other audio device

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка