Speaker 1.0 Bluetooth JBL GO Pink

Speaker 1.0 Bluetooth JBL GO Pink

1.790,00 ден.   Спореди

Wireless Bluetooth Streaming
Rechargeable Battery
Speakerphone
Great Look and Feel
Audio Cable Input

Frequency Response


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless Bluetooth Streaming
Rechargeable Battery
Speakerphone
Great Look and Feel
Audio Cable Input

Frequency Response

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка