SP601B0 VertiCool II  754/940 AMD Athlon64 & LGA 775 Celeron/Prescott cooler, 2 heatpipes, copperbased, blue transp.fan 19dBA only

SP601B0 VertiCool II 754/940 AMD Athlon64 & LGA 775 Celeron/Prescott cooler, 2 heatpipes, copperbased, blue transp.fan 19dBA only

999,00 ден.   Спореди

SP601B0 VertiCool II 754/940 AMD Athlon64 & LGA 775 Celeron/Prescott cooler, 2 heatpipes, copperbased, blue transp.fan 19dBA only


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP601B0 VertiCool II 754/940 AMD Athlon64 & LGA 775 Celeron/Prescott cooler, 2 heatpipes, copperbased, blue transp.fan 19dBA only

Сокет 754/939/940/AM2/AM3
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка