SP155SU3-BK-EU

SP155SU3-BK-EU

999,00 ден.   Спореди

SP155SU3-BK-EU, MinPod SATA USB3.0, 2.5" External IDE enclosure, USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA 2,5-inch HDD & SSD. Chipset VIA VL700


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP155SU3-BK-EU, MinPod SATA USB3.0, 2.5" External IDE enclosure, USB 3.0, Smooth Aluminum casing. Supports SATA 2,5-inch HDD & SSD. Chipset VIA VL700

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка