SP-U115 BLACK USB POWER, total RMS 1.5W, 50mm speaker drivers, volume control, black with glossy front cover

509,00 ден.   Спореди

SP-U115 BLACK USB POWER, total RMS 1.5W, 50mm speaker drivers, volume control, black with glossy front cover


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 509,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-U115 BLACK USB POWER, total RMS 1.5W, 50mm speaker drivers, volume control, black with glossy front cover

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка