SP MSI VERSA 2.0

SP MSI VERSA 2.0

390,00 ден.   Спореди

SP MSI VERSA 2.0 snaga 6W,2x3; USB priklucok, frekvenciski raspon:20Hz-18kHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP MSI VERSA 2.0 snaga 6W,2x3; USB priklucok, frekvenciski raspon:20Hz-18kHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка