SP-HF800B Wood speakers 20 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control

2.320,00 ден.   Спореди

SP-HF800B Wood speakers 20 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 2.320,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-HF800B Wood speakers 20 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка