SP-HF360B Stereo Compact Wood speakers 10 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control

1.515,00 ден.   Спореди

SP-HF360B Stereo Compact Wood speakers 10 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.515,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-HF360B Stereo Compact Wood speakers 10 W RMS, ultra rigid MDF board cabinet, master volume control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

In awe of that anrsew! Really cool!