SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lightweight , aluminum, front USB and audio ports, 10 internal drive bays, ROHS/WEEE

6.990,00 ден.   Спореди

SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lightweight , aluminum, front USB and audio ports, 10 internal drive bays, ROHS/WEEE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 8 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.051,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-ATX-PALU/B Pininfarina black Stylish Italian design Full Tower Case , durable & lightweight , aluminum, front USB and audio ports, 10 internal drive bays, ROHS/WEEE

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка