SONY SS-FCR6000 5.0 Звучници за домашно кино

13.990,00 ден.   Спореди

Пасивен звучен систем, сараунд 5.0, \r\nопсег на фреквенција 40Hz - 50kHz\r\nКапацитет на приемната моќност (Макс) 180W\r\nЧувствителност (2.83V1m) 89dB фронт, 85dB сараунд, 88dB центар\r\nимпеданса 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 13.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пасивен звучен систем, сараунд 5.0, \r\nопсег на фреквенција 40Hz - 50kHz\r\nКапацитет на приемната моќност (Макс) 180W\r\nЧувствителност (2.83V1m) 89dB фронт, 85dB сараунд, 88dB центар\r\nимпеданса 8ohm\r\nмонтажа на ѕид: Да\r\nпакување 5pcs (5-звучника)\r\n

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка