SONY SF8C4-BULKML

499,00 ден.   Спореди

MEMОРИСКА КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ - 8 GB. SDHC КЛАСА 4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMОРИСКА КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ - 8 GB. SDHC КЛАСА 4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи