SONY PS 3 320GB, + Dual Shock X 2 + Igra Grand Turismo

19.990,00 ден.   Спореди

SONY PS 3 320GB, + Dual Shock X 2 + Igra Grand Turismo


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SONY PS 3 320GB, + Dual Shock X 2 + Igra Grand Turismo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка