SONY PORTABLE POWER PACK CP-VLSP

SONY PORTABLE POWER PACK CP-VLSP

599,00 ден.   Спореди

МОБИЛЕН ПОЛНАЧ КОМБАКТИБИЛЕН СО СМАРТФОНИ И ТАБЛЕТИ (МИНИ USB) ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА - LI-ION POLYMER 1400MAH ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB И AC-АДАПТЕР


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МОБИЛЕН ПОЛНАЧ КОМБАКТИБИЛЕН СО СМАРТФОНИ И ТАБЛЕТИ (МИНИ USB) ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА - LI-ION POLYMER 1400MAH ПОЛНЕЊЕ ПРЕКУ USB И AC-АДАПТЕР

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка