SONY NWZ-W273L

SONY NWZ-W273L

6.499,00 ден.   Спореди

MP3 ВОДООТПОРЕН ПЛЕЕР ПОДРЖАНИ ФОРМАТИ:MP3 / WMA / AAC-LC / L-PCM ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН:20 - 20,000 HZ HI-SPEED USB КАПАЦИТЕТ: 4 GB Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ВОДООТПОРЕН ПЛЕЕР ПОДРЖАНИ ФОРМАТИ:MP3 / WMA / AAC-LC / L-PCM ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН:20 - 20,000 HZ HI-SPEED USB КАПАЦИТЕТ: 4 GB Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи