SONY NWZ-W262B

SONY NWZ-W262B

2.999,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ 2 GB. USB ПРИКЛУЧОК,ЗА ТРАНСФЕР И ПОЛНЕЊЕ ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА (ДО 8 ЧАСА РЕПРОДУКЦИЈА) ИДЕАЛЕН ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР КАПАЦИТЕТ 2 GB. USB ПРИКЛУЧОК,ЗА ТРАНСФЕР И ПОЛНЕЊЕ ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА (ДО 8 ЧАСА РЕПРОДУКЦИЈА) ИДЕАЛЕН ЗА СПОРТСКИ АКТИВНОСТИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи