SONY MHC-EC619IP

10.999,00 ден.   Спореди

МУЗИЧКИ АУДИО СИСТЕМ МОЌНОСТ : 120W (RMS) РЕПРОДУКЦИЈА : CD, USB ДОКИНГ СТАНИЦА ЗА IPOD И IPHONE (8-ПИНСКИ КОНЕКТОР) DYNAMIC SOUND GENERATOR X-TRA FM/AM РАДИО USB ВЛЕЗ ОПЦИЈА-СНИМАЊЕ ОД CD НА USB ДАЛЕ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МУЗИЧКИ АУДИО СИСТЕМ МОЌНОСТ : 120W (RMS) РЕПРОДУКЦИЈА : CD, USB ДОКИНГ СТАНИЦА ЗА IPOD И IPHONE (8-ПИНСКИ КОНЕКТОР) DYNAMIC SOUND GENERATOR X-TRA FM/AM РАДИО USB ВЛЕЗ ОПЦИЈА-СНИМАЊЕ ОД CD НА USB ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи