SONY MDR RF840RK безжични слушалки

9.027,00 ден.   Спореди

Затворени слушалки удобни за носење со прилагодливиот стегач за глава и прилагодување на звук од самите слушалки


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.027,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Затворени слушалки удобни за носење со прилагодливиот стегач за глава и прилагодување на звук од самите слушалки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка