SONY LCS-CST

399,00 ден.   Спореди

ТОРБИЧКА ЗА CYBER-SHOT ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ
ДЕЛ ЗА БАТЕРИЈА И MEMORY STICK
ДИМЕНЗИИ W70/H120XD50
ТЕЖИНА 65 ГРАМА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОРБИЧКА ЗА CYBER-SHOT ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ
ДЕЛ ЗА БАТЕРИЈА И MEMORY STICK
ДИМЕНЗИИ W70/H120XD50
ТЕЖИНА 65 ГРАМА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка