SONY KDL-75W855CBAEP

SONY KDL-75W855CBAEP

189.999,00 ден.   Спореди

75" (189 СМ) ANDROID 3D ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 Х 1080P X-REALTY PRO ПРОЦЕСОР ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА СЛИКАТА ОД БИЛО КОЈ ИЗВОР ТУНЕРИ: DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 MOTIONFLOW XR 800 HZ ANDROID TV:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 189.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


75" (189 СМ) ANDROID 3D ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 Х 1080P X-REALTY PRO ПРОЦЕСОР ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА СЛИКАТА ОД БИЛО КОЈ ИЗВОР ТУНЕРИ: DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 MOTIONFLOW XR 800 HZ ANDROID TV: GOOGLE CAST, APPS & GAMES ВГРАДЕН WI-FI USB HDD REC -ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА КОМПИТАБИЛЕН СО BLUETOOTH УРЕДИТЕ,ТАСТАТУРИ,ГЛУВЧИЊА,КОНТРОЛЕРИ ВЛЕЗОВИ-HDMI Х 4, USB Х 3, MHL TV SIDE VIEW-УПРАВУВАЊЕ И ДОДАТНИ ФУНКЦИИ ПРЕКУ СМАРТ ТЕЛЕФОНИ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи