SONY KDL-65W859CBAEP

SONY KDL-65W859CBAEP

119.999,00 ден.   Спореди

65"(164 СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 Х 1080P ПРОЦЕСОР : X-REALITY PRO™ MOTIONFLOW XR 1000 HZ ADVANCED CONTRAST ENHANCER 24P TRUE CINEMA™ 3D ACTIVE / КОНВЕРЗИЈА 2D-3D ANDROID TV: ANDROID 5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 119.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65"(164 СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920 Х 1080P ПРОЦЕСОР : X-REALITY PRO™ MOTIONFLOW XR 1000 HZ ADVANCED CONTRAST ENHANCER 24P TRUE CINEMA™ 3D ACTIVE / КОНВЕРЗИЈА 2D-3D ANDROID TV: ANDROID 5.0 ANDROID TV : GOOGLE CAST,ГЛАСОВНИ КОМАНДИ;APPS & GAMES WI-FI,DLNA,WIFI DIRECT ONE-FLICK ENTERTAINMENT КОНЕКЦИЈА НА ТЕЛЕФОН/ТАБЛЕТ:PHOTO SHARING PLUS;SCREEN MIRRORING DLNA/MHL/BLUETOOTH® TV SIDE VIEW - УПРАВУВАЊЕ И ДОПОЛНИТЕЛНИ КОМАНДИ ПРЕКУ СМАРТФОН BASS REFLEX ЗВУЧНИЦИ;S-FORCE FRONT SURROUND;CLEAR AUDIO+;DSEE S-MASTER/DIGITAL PLUS/DOLBY® 2 X 10 W USB PLAY&REC DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 4XHDMI,3XUSB,SCART,COMPONENT,COMPOSITE,AV,OPTICAL,LAN Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи