SONY KDL-49WD757SAEP

SONY KDL-49WD757SAEP

39.999,00 ден.   Спореди

49"(123 СМ FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080 MOTIONFLOW XR 400 HZ ВГРАДЕН WIFI SMART TV X-REALITY PRO ОБРАБОТКА НА СЛИКА 24P TRUE CINEMA ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ(10WX2)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 39.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


49"(123 СМ FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080 MOTIONFLOW XR 400 HZ ВГРАДЕН WIFI SMART TV X-REALITY PRO ОБРАБОТКА НА СЛИКА 24P TRUE CINEMA ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ(10WX2) ТЈУНЕР DVB-T / C + АНАЛОГЕН КОНЕКЦИЈА- 2X HDMI,2X USB,1X SCART,1X АНАЛОГЕН АУДИО ИЗЛЕЗ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи