SONY KDL-43W755CBAEP

SONY KDL-43W755CBAEP

36.999,00 ден.   Спореди

43" (108 СМ) ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD (1920X1080P) X-REALITY PRO™, MOTIONFLOW XR 800 HZ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T / T2, DVB-C, DVB S/S2 MPEG4) ANDROID TV: GOOGLE CAST, ГЛАСОВНО БИРАЊЕ; APPS & G...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 36.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


43" (108 СМ) ANDROID LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD (1920X1080P) X-REALITY PRO™, MOTIONFLOW XR 800 HZ ДИГИТАЛЕН ТЈУНЕР (DVB-T / T2, DVB-C, DVB S/S2 MPEG4) ANDROID TV: GOOGLE CAST, ГЛАСОВНО БИРАЊЕ; APPS & GAMES ВГРАДЕН WI-FI, DLNA, WIFI DIRECT, ONE-FLICK ENTERTAINMENT, SCREEN MIRRORING, BLUETOOTH, MHL, TV SIDE VIEW BASS REFLEX; S-FORCE FRONT SURROUND; CLEAR AUDIO+; USB HDD REC HDMI Х 4, USB Х 3, SCART Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи