SONY KDL-40WD650BAEP

SONY KDL-40WD650BAEP

28.999,00 ден.   Спореди

40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080 MOTIONFLOW XR 200 HZ ВГРАДЕН WIFI YOUTUBE CLEAR PHASE АУДИО ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ФРЕКВЕНЦИЈА НА ЗВУК X-REALITY PRO ОБРАБОТКА НА СЛИКА П...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 28.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080 MOTIONFLOW XR 200 HZ ВГРАДЕН WIFI YOUTUBE CLEAR PHASE АУДИО ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ФРЕКВЕНЦИЈА НА ЗВУК X-REALITY PRO ОБРАБОТКА НА СЛИКА ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН РОДИТЕЛСКА КОНТРОЛА BRAVIA SYNC USB СНИМАЊЕ HDD 2X5W ЗВУЧНИЦИ ТЈУНЕР DVB-T / C + АНАЛОГНИ КОНЕКЦИЈА- 2X HDMI,2X USB,1X SCART,1X АНАЛОГЕН АУДИО ИЗЛЕЗ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи