SONY KDL-40R550CBAEP

SONY KDL-40R550CBAEP

23.999,00 ден.   Спореди

40" (102 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА ,1920Х1080Р MOTIONFLOW XR 100HZ CLEAR RESOLUTION ENHANCER SMART TV - YOUTUBE,NETFLIX WI-FI DIRECT™ - DLNA/MIRACAST/SCREEN MIRRORING/MHL DOLBY DIGITAL PLU...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40" (102 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА ,1920Х1080Р MOTIONFLOW XR 100HZ CLEAR RESOLUTION ENHANCER SMART TV - YOUTUBE,NETFLIX WI-FI DIRECT™ - DLNA/MIRACAST/SCREEN MIRRORING/MHL DOLBY DIGITAL PLUS - 2 X 5 W RMS USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) USB HDD REC DVB - T/T2/C/S2 MPEG4 2XHDMI,2XUSB,COMPONENT,COMPOSITE,SCART,OPTICAL,LAN Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи