SONY KDL-32WD600BAEP

SONY KDL-32WD600BAEP

22.999,00 ден.   Спореди

32"(81CM)HD READY LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1366X768 200HZ MOTIONFLOW XR ПРОЦЕСОР X-REALITY PRO YOUTUBE ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) 24P TRUE CINEMA ПОЈАЧАЛО S-MASTER DIGITAL КОНЕКЦИЈА 2XHDMI,RF IN,SCART,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32"(81CM)HD READY LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:1366X768 200HZ MOTIONFLOW XR ПРОЦЕСОР X-REALITY PRO YOUTUBE ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) 24P TRUE CINEMA ПОЈАЧАЛО S-MASTER DIGITAL КОНЕКЦИЈА 2XHDMI,RF IN,SCART,2XUSB ТЈУНЕРDVB-T/C ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи