SONY KDL-32R400CBAEP

SONY KDL-32R400CBAEP

16.499,00 ден.   Спореди

32" (81 СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY ,РEЗОЛУЦИЈА 1366 Х 768Р MOTIONFLOW XR 100 HZ CLEAR RESOLUTION ENHANCER DOLBY DIGITAL PLUS - 2 X 5W USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 16.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32" (81 СМ) LED ТЕЛЕВИЗОР HD READY ,РEЗОЛУЦИЈА 1366 Х 768Р MOTIONFLOW XR 100 HZ CLEAR RESOLUTION ENHANCER DOLBY DIGITAL PLUS - 2 X 5W USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB DVB T/C MPEG4 BRAVIA SYNC / MHL 2XHDMI,COMPONENT,SCART,PC IN,USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи