SONY KD65XD8577SAEP

SONY KD65XD8577SAEP

149.999,00 ден.   Спореди

65"(164 СМ)4K- HDR ANDROID ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА (3840 Х 2160P) MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K X-1-ПРОЦЕСОР ПРОЦЕСОР-X-REALITY™ PRO ANDROID ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ 5,1 WI-FI ВГРАДЕН TRILUMINOS™ ЕКРАН 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 149.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65"(164 СМ)4K- HDR ANDROID ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА (3840 Х 2160P) MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K X-1-ПРОЦЕСОР ПРОЦЕСОР-X-REALITY™ PRO ANDROID ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ 5,1 WI-FI ВГРАДЕН TRILUMINOS™ ЕКРАН 24P TRUE CINEMA™ ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) ТЈУНЕР:DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 S-MASTER/DOLBY DIGITAL PLUS/DOLBY® 2 X 10 W X4HDMI,3XUSB,SCART,COMPONENT,AV,OPTICAL,LAN Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи