SONY KD-65XD8599BAEP

SONY KD-65XD8599BAEP

155.999,00 ден.   Спореди

65"(164 CM)4K HDR ANDROID ТЕЛЕВИЗОР 4K HDR РЕЗОЛУЦИЈА (3840 Х 2160P) MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K X-1-ПРОЦЕСОР ПРОЦЕСОР-X-REALITY™ PRO ANDROID TV: GOOGLE CAST,ГЛАСОВНИ КОМАНДИ WI-FI ВГРАДЕН TRILUMINOS™ ЕК...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 155.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


65"(164 CM)4K HDR ANDROID ТЕЛЕВИЗОР 4K HDR РЕЗОЛУЦИЈА (3840 Х 2160P) MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K X-1-ПРОЦЕСОР ПРОЦЕСОР-X-REALITY™ PRO ANDROID TV: GOOGLE CAST,ГЛАСОВНИ КОМАНДИ WI-FI ВГРАДЕН TRILUMINOS™ ЕКРАН 24P TRUE CINEMA™ ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) ТЈУНЕР:DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 S-MASTER/DIGITAL PLUS/DOLBY® 2 X 10 W XHDMI,3XUSB,SCART,COMPONENT,AV,OPTICAL,LAN Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи