SONY KD-55XD9305BAEP

SONY KD-55XD9305BAEP

134.999,00 ден.   Спореди

"55" (139 CM) 4K HDR ANDROID 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 3840X2160 4K HDR MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K PROCESSOR X1 ANDROID 5.0 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ВГРАДЕН WIFI BLUETOOTH И NFC ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН П...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 134.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


"55" (139 CM) 4K HDR ANDROID 3D SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 3840X2160 4K HDR MOTIONFLOW XR 1000 HZ 4K PROCESSOR X1 ANDROID 5.0 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ВГРАДЕН WIFI BLUETOOTH И NFC ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН ПОДРЖКА ЗА БЕЗЖИЧЕН САБВУФЕР S-FORCE ПРЕДЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК 3D 4K X-REALITY PRO Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи