SONY KD-55XD8577SAEP

SONY KD-55XD8577SAEP

99.999,00 ден.   Спореди

55"(139CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 PIXELS EDGE-LED PANEL TRILUMINOS ЕКРАН 1000HZ MOTIONFLOW XR ANDROID TV 4K PROCESSOR X1 ЗА СЛИКА 4K X-REALITY PRO ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 99.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(139CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 PIXELS EDGE-LED PANEL TRILUMINOS ЕКРАН 1000HZ MOTIONFLOW XR ANDROID TV 4K PROCESSOR X1 ЗА СЛИКА 4K X-REALITY PRO ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) S-MASTER DIGITAL AMPLIFIER S-FORCE FRONT SURROUND КОНЕКЦИЈА 3XUSB,4XHDMI,SCART,RF IN ТЈУНЕР DVB-T/C/S2 ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи