SONY KD-55XD8505BAEP

SONY KD-55XD8505BAEP

99.999,00 ден.   Спореди

55"(139CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 TRILUMINOS ЕКРАН,EDGE-LED PANEL MOTIONFLOW XR 800HZ ANDROID TV 4K PROCESSOR Х1 4K X-REALITY PRO ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) S-MASTER DIGITA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 99.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


55"(139CM)4K ULTRA HD SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА:3840X2160 TRILUMINOS ЕКРАН,EDGE-LED PANEL MOTIONFLOW XR 800HZ ANDROID TV 4K PROCESSOR Х1 4K X-REALITY PRO ADVANCED CONTRAST ENHANCER (ACE) S-MASTER DIGITAL AMPLIFIER S-FORCE FRONT SURROUND КОНЕКЦИЈА-3XUSB,4XHDMI,SCART,RF IN ТЈУНЕР DVB-T/C/S2 ВГРАДЕН WI-FI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи